Masz pytania? Dzwoń - tel: 509 652 690

Nejman Serwis - Oferta pracy dla mechanika samochodowego

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko mechanik samochodowy.

Miejsce pracy: Płock (Radziwie)

Zakres obowiązków:

  • naprawa zawieszeń, układów hamulcowych i kierowniczych,
  • wymiana sprzęgieł,
  • wymiana rozrządów,
  • wymiana filtrów i płynów eksploatacyjnych,
  • wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami.
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku,
  • wykształcenie profilowe (mechanika, elektromechanika),
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność oraz bezwzględne przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie,
  • sumienność, dokładność.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie;
  • pracę na samodzielnym stanowisku;
  • zniżkę na części do samochodów osobowych i dostawczych.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres e-mail:

moc.liamg@siwres.namjen

Gdzie nas szukać?

stat4u